‘Harry Potter ve Melez Prens’den yeni fragmanDaha önce gösterim tarihi ertelenen Harry Potter serisinin altıncı bölümü ‘Harry Potter ve Melez Prens/ Harry Potter and the Half-Blood Prince’ın yeni Türkçe fragmanı yayınlandı.


‘Harry Potter ve Melez Prens’de büyücüler dünyasında devam eden kargaşa artık Muggle’ların dünyasını da etkilemeye başlamıştır. Harry Potter, Hogwarts’taki altıncı yılını Feci Yorucu Büyücülük Sınavlarına hazırlanarak geçireceğini düşünmektedir. Artık Quidditch takımının da kaptanıdır. Ancak Diagon Yolu’ndaki okul alışverişi sırasında Draco Malfoy’un bir şeyler çevirdiğini fark eder. Lord Voldemort’un geçmişiyle ilgili pek çok bilinmeyen ortaya çıkarken bir yandan da Malfoy’un neyin peşinde olduğunu öğrenmeye çalışan Harry’yi yine zor günler beklemektedir.


‘Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı’ bölümünü de yöneten David Yates’in yönettiği, David Heyman ve David Barron’ın yapımcılığını üstlendiğini filmin senaryosunu J.K. Rowling’in kitabına dayanarak Steve Kloves kaleme aldı.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !